Müşteri Hizmetleri

+90 (312) 241 33 43

Ankara Sineklik Sistemleri

Ankara Sineklik Sistemleri İmalat, Satış ve Montaj

Ankara Sineklik sistemleri alanında akla gelen ilk firmalardan birisi olan Vipka Sineklik yeni showroomu ile Türkiye’nin en büyük sineklik showroomu ile hizmetlerine devam etmektedir.

Türkiye ve Ankara’nın sineklik satış 1.si olan firmamız tüm sineklik ihtiyaçları için en uygun fiyatlar ile en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Firmamız kendi entegre fabrikalarında üretmiş olduğu sineklikleri ile bölgenin en büyük müşteri portföyüne sahip firması olmayı da başarmıştır.

Firmamız tarafından üretilen plise, stor, menteşeli, sürme, kedi ve cam balkon sineklikleri 1. sınıf malzemelerden üretilmiş olup, Vipka Sineklik güvencesi ile satış ve montajı yapılmaktadır.

Her zaman müşterilerine en uygun fiyat ve hizmeti sunmayı hedefleyen firmamı ücretsiz keşif ve ölçü hizmetinden sonra profesyonel ekipleri ile satmış olduğu sinekliklerin montaj, bakım ve tamir hizmetlerini de vermektedir.

Ankara Sineklik satış 1. olan firmamız kurmuş olduğu sineklik showroomu ile müşterilerinin almış oldukları ürünü canlı olarak görmelerini de sağlamaktadır.

Çayyolu bölgesinde faaliyet gösteren Vipka Plaza Showroomu müşterilere üretimini yapmış oldukları tüm sineklik seçenekleri ve renkleri ile ziyarete belemektedir.

Vipka markası altında faaliyet gösteren dekorasyon şirketimiz ile sineklik, pimapen, cam balkon, duşa kabin ve dekorasyon hizmetleri de verilmektedir. Tüm Ankara Sineklik ihtiyaçlarınız için bizi ziyaret edebilirsiniz!